Endast.
Olen lihtne inimene, kes on elanud koos abikaasaga arendavat ja huvitavat kooselu 19 aastat ning aidanud kasvada täisikka kolmel lapsel.

Olin vast 17-aastane kui toonasest ajakirjast Nõukogude Naine leidsin 8 lihtsat joogaharjutust. Selle nädala jooksul, mil ma neid harjutusi usinalt tegin, tundsin ennast päeva jooksul imeliselt kergelt.
Oma esimese joogaõpetajaga kohtusin 1993 aastal. Sellest ajast on olnud jooga minu igapäevase elu lahutamatu osa, seda koos oma kriiside ja tõusudega, taipamiste ja loobumistega. Kui sa küsiksid täna minult, et mida see siis mulle andnud on, siis ma ütleks nii - õnnestumised ja ebaõnnestumised on ikka minu elu lahutamatuks osaks, tervise üle ei saa oma varajases keskeas veel kurta, elu on ikka nagu elu, kuid midagi on siiski teisiti, ja see, mis on teisiti, on pigem olemine ja vaade, milles on vähem vastuseisu elule. Ja just see vastuseisu vähenemine avab palju laiema nägemise ja avaramad võimalused.
Viimased kaksteist aastat olen üha selgemalt teadvustanud enesele, et joogat võime vaadata kui lindu, millel on kaks tiiba. Üks tiib avab meile joogateaduse sügavused ja teine annab lihtsad ja praktilised vahendid meie igapäevaseks eluks.
 
Olen tegelenud jooga ja teiste vaimsete praktikatega alates aastast 1993, mil läbisin Ingvar Villido juhatusel Radža ja Buddhi jooga esimese kursuse.
Aastal 1995. Osalesin Drigung Kagiü koolkonna pealaama Tšetsang Kjabgon Rimpoche poolt juhendatud ritriidil (intensiivne õpe) ning mõned aastad hiljem oli au saada osa tiibeti joogi Drubwang Rimpoche õpetustest.
2004. aastal läbisin Babadži kriya jooga I astme koolituse ning aasta hiljem II astme ja 2010 III astme koolituse.
Täna jätkan Kriya jooga ja Kriya Hatha jooga ( mis on Kriya jooga üks osa) süstemaatilist õppimist, praktiseerimist ja jagamist Marshall Govindani, Durga Ahlundi ja Ingvar Villido õpetusi järgides.

google688b877ea26d5cac.html