Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga.
Regulaarsed joogatunnid neile, kes on eelnevalt läbinud TMK-KHJ kursuse. 
TMK-KHJ tunnid on mõeldud neile, kes on omandanud baasteadmised enda sisemaailmast ning läbinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustest vähemalt esimesed kaks: TMK I: Mina, minu sisemaailm – viis keha ning TMK II: Elu häirivate emotsioonide vabastamine.
NB! Regulaartundides saab osaleda, kui on läbitud ka eelnev Teadliku Muutuse Kunst – kriya hatha jooga 8 joogatunnist koosnev kursus.

Nende kriya hatha joogat sisaldavate joogatundide eesmärk on olla inspireerivaks toeks TMK kursustel saadud teadmiste ja õpitud tehnikate kasutamisele. Ka kogemuse avardamiseks, liites juurde füüsilise keha teadliku kasutamise ning tuues selgust joogaliku 5 keha süsteemi osas.
Hatha joogana on kursus nii algajale kui kogemustega praktikule.
Alustame järk-järgult kriya hatha jooga 18 harjutuse õppimist füüsilise keha olukorra teadvustamiseks, pingetest vabastamiseks ja tervendamiseks. Tundide tempo on rahulik ja sissepoole vaatamist toetav – et igal osalejal oleks võimalik süveneda, teadvustada ja vabastada.
* Viimasel ajal on need joogatunnid muutunud sisukateks joogapraktikateks, mille kestel teadvustatakse kõiki viit keha, kasutatakse TMK tehnikaid, mantraid, süvenevat võimet eristada ja teadvustada peenemaid muudatusi, teadlikult läbides Samyama protsessi.
                                                                                                                                                                                                         
Endast:
Inimestega suheldes ja joogatunnis juhendades olen kogenud, et kõik eelnev – erinevad töökogemused ja oskused, mida olen nendega seoses pidanud omandama, on tänasel päeval need, mis valitud tegevusi toetavad. Kõik eelnev ei ole olnud juhuslik, vaid ettevalmistav. Ja see jätkub...
Teekond:
1996-1998 osalesin Ingvar Villido loeng-kursustel, kus ta jagas teadmisi inimeseks olemise baastõdedest, teadlikkuse kasutamisest ja alateadvuse mehhanismidest. 1998. aastal sai minust Ingvar Villido õpilane ja Lilleoru kogukonna liige.
2003 aastal alustasin intensiivset isiklikku krija hatha jooga praktikat ning ca aasta hiljem toimus loomulik üleminek kriya hatha joogast huvitatud inimeste juhendamisele.
Umbes samal ajal praktiseerisin ka viie tiibetlasena tuntud harjutusi ning olen viinud läbi nende riituste kursuseid.
2004–2006 a. pühendused kriya jooga I-III astme tehnikatesse õpetajate Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlundi poolt.
2005–2007 läbisin kriya hatha jooga õpetajate 200-tunnise õppeprogrammi. Oman kriya hatha jooga õpetaja tunnistust Kanada kriya jooga koolist ("Babajis Kriya Yoga Order of Acharyas USA, Inc"), mida tunnistab ka Rahvusvaheline Joogaliit Yoga Alliance .
Olen osalenud mitmel kriya hatha jooga juhendajatele mõeldud funktsionaalse joogateraapia koolitustel. Õpetaja kriya jooga praktik ja osteopaat Laurier-Pierre Desjardins.
2008-2017. a. osalesin korduvalt Õpetaja Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursustel nii korraldajana kui taas süvenedes ja praktiseerides.  Need teadmised ja tehnikad on andnud võimaluse sügavamates muutusteks.
Olen saanud häid kogemusi kahel Budistlikul ritriidil ning Põhja-Ameerika põlisindiaanlaste Õpetustest ning tseremooniatest. Väga praktilised ja õpetlikud on korduvad reisid-palverännakud Indias - iidsete joogide ja Maha-Siddhade õpetustega seotud paikadesse, iidsetesse templitesse.
Lisaks on elumuutev kogemus olnud tublideks meesteks kasvatada kaks poega.
2016. jaanuaris avasin Tallinnas Annapurna  Joogastuudio.
2018. aastal lõin uue joogariiete brändi: DAKINI Mugavad joogariided. Sinule

google688b877ea26d5cac.html