Haridus ja töökogemus:
Tallinna 32. Keskkool; Tallinn 21. Keskkool (reaalklass); Eesti Kunstiakadeemia (disain); Tallinna Tehnikakõrgkool (arhitektuur); Eesti Kunstiakadeemia (magistrikraad arhitektuuri erialal).
Töötanud Tallinna Botaanika Aias ja Eesti Vabariigi Presidendi Kantseleis sekretärina, osalenud kaasautorina ajakirja „Kodu ja Aed” juures, olnud tegev vabakutselise kujundaja ja sisearhitektina, viimased aastad töötanud omaloodud firmas A-T Disain sisekujundajana, juhendanud krija hatha jooga tunde.

Sisemine haridus:
Praktiseerinud erinevaid idamaiseid distsipliine - Sivananda jooga, tai-ji välimine ja sisemine (michuan) stiil, Gerald Blitz'i poolt Euroopasse toodud nn „pehme jooga”, Swami Prabhavananda Saraswati juhendatud joogakursus. Alates 2003 suvest praktiseerinud Ingvar Villido käe all erinevatest koolkondadest pärit enesearendamise tehnikaid (kriya jooga, hinduism, dianeetika, põlis-ameeriklaste traditsioon jm).
2004 – 2006. a läbitud krija jooga I, II ja III astme pühitsused ja krija hatha jooga õpetajate kursus ja 2010 krija hatha jooga õpetajate täiendkoolitus (õpetajad: Durga Ahlund, Marshall Govindan Satchidananda, Rudra Shivananda, Laurier-Pierre Desjardins, Ingvar Villido).
Õpetamise kogemus:
Alates 2005 juhendanud iganädalaselt krija hatha jooga tunde eesti ja inglise keeles (Lilleoru keskuse juures, 2006 - 2009 spordiklubis CitySpa ja alates 2007 spordiklubis Arigato, alates 2009 krija jooga stuudios Studio108).
Muu:
Huvialadeks on keskkonnasäästlikkus, ökoloogiline ehitus ja siseviimistlus, tervislik elukeskkond ja eluviis. Peres kasvab tütar ja kaks poega.

Endast:
Joogaga puutusin esmalt kokku lapsepõlvekodus. Nägin seda siis kui loomulikku osa oma elust. Järgnesid aasatate pikkune raamatutes tuhnimine, omapäi katsetamine ja erinevates treeningutes osalemine. Viimaks jõudsin endale sobiva õpetuse ning selle edasiandjani. Ingvar Villido käe all algas tegelik sügavam praktiseerimine. Eelnev oli olnud pigem ettevalmistus nö klassikalise joogaga kohtumiseks.
Algselt on jooga eesmärgiks olnud iseenda tõelise olemuseni jõudmine ja sellesse jäämine.
Joogastiile on tänapäeval teatavasti väga ja väga palju, kuid teadlikkuse süstemaatilist kaasamist kasutavad neist vaid üksikud. Kriya joogas on maksimaalne teadvelolek nii vahendiks kui ka sihiks. Ning just selle iseärasuse tõttu olengi saanud omal nahal kogeda kriya jooga võrreldamatult suuremat efektiivsust teiste distsipliinide ees.
Viimaste aastatega on mulle ka kogemuslikult selgeks saanud, et lause: „inimese elu on tema enda looming“ ei ole mingi sõnakõlks. On suur õnn, et saan jagada imelisi teadmisi ja oma kogemusi ka teistega.
Ning muide, ega pole sugugi nii keeruline, nagu esialgu arvasin, parandada nii oma füüsilist tervist ja üleüldist enesetunnet kui ka muuta kogu oma elu harmoonilisemaks!
google688b877ea26d5cac.html